PORSUK FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PORSUK FAN CLUB

HER HAKKI YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN SAKLIDIR.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz

2 posters
YazarMesaj
superbdwayne
Admin
Admin
superbdwayne

dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Empty
MesajKonu: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 6:11 am

dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz bu işler hem bu kospta inceledim ne keyloger ne torjan var olsa bile benim sorunum değil sizin yaptığınız kuralların cezası bana değil.İşinize gelince kural oluyorsa ben de öyle kurallar yazarım ki ya da yazmam direkt sizi banlatırım kendinize işinize gücünüze bakarak konuşun.Zaten kurucus admini gördüğüme hepinizi tek tek banlatıcam.Özellikle 6 kişiyi.

Admin
Admin
CiHaNn

MesajKonu: Geri: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 10:18 am

Kendini bişi sanırıyor sun ama bu kadar da bilgin yok Çünkü ilkez bir sitede Admin sin Koxp v.b şeyler koymak yasaktır dıyoruz haa beni banlata bilirsin tabi gücün yeterse ilk önce kurallara uy Evil or Very Mad Evil or Very Mad
superbdwayne
Admin
Admin
superbdwayne

MesajKonu: Geri: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 11:32 am

Hiç de bir şey sanmıyorum kendimi ayrıca ilk kez bir sitede admin de değilim,bu siteye koxp koymama yasağını sen koydun birçok sitenin kurallarında yoktur bu forumlarda lafını bil de konuş benle.Ayrıca benden önce sen banlanacaksın bu bir gerçek .(buraya da noktayı koyuyorum)

not:sakın özel mesajlar gönderip de küfür etmeye kalkmayın çok fena olur
superbdwayne
Admin
Admin
superbdwayne

MesajKonu: Geri: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 11:39 am

üstelik ben bu siteye senden önce geldim ve bu yazıları senden on milyon yıl önce yazdım bunu da gözardı etme ve bundan sonra seni banlattıktan sonra buraya ne kosp varsa ne tür kosp varsa ne tür bot programı varsa hepsini tek tek koyacağım.Bana salak salak konuşuop moralimi bozma.Ayrıca bozamazsın da bunu da hatırlatıyorum

Özür Dilerim Hepde ÇOk Bir Daha Olmaz CiHaNn . . . !!

En son tarafından Çarş. Tem. 18, 2007 4:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
CiHaNn
Admin
Admin
CiHaNn

MesajKonu: Geri: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 11:52 am

Sana kibarca bişi diyecem Heydi Meydan İlk Ban Kim yiyecek görelim
superbdwayne
Admin
Admin
superbdwayne

MesajKonu: Geri: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 12:54 am

ya bir de mesajlarımı değiştirip sinir etmeyin beni ve online oyunlardan sorumlu adminsin de niye buraya bilgi amaçlı tek bir yazı yazdığını görmedim o sorun buradaki bütün işleri ben yapıyorum her şeyi ben tek tek yazıyorum ve sen online oyunlardan sorumlu admin oluyorsun haa güliyim bari Smile
Bu bölümde sen sadece sorunsun ayrıca ikimiz de hiç bir şekilde banlanmayaycağız asıl admin şimdiye kadar bunu yapmadıysa bundan sonra da yapmaz.
Ama adinin banlamaya niyeti olsa ilk seni banlar.
CiHaNn
Admin
Admin
CiHaNn

MesajKonu: Geri: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 9:03 am

Benim Banlama yetkimde var İnanmıyorsan Sora bilirsin Site Kurucusuna Smile
superbdwayne
Admin
Admin
superbdwayne

MesajKonu: Geri: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 9:36 am

o zaman benim de var Smile
superbdwayne
Admin
Admin
superbdwayne

MesajKonu: Geri: dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz   dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama  kafanıza göre olmaz Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 3:05 pm

çok saçmasın sen bu sinirle beni çoktan banlardın öyle bir şey olsa Smile

dikkat!!!!! kural diyorsunuz ama kafanıza göre olmaz
1 sayfadaki 1 sayfası